Relax masérna

Tolik si zakládáte na tom, abyste se cítili skvěle, že byste chtěli zajít na nějakou masáž, která by vás uvolnila a užili byste si ji? Chtěli bychom vás pozvat do našeho salonu.

U nás si vybere jídlo každý

Posted on 12.7.2017

Nevíte co vařit, do restaurace či jiného zařízení se vám nechce a ke všemu máte veliký hlad či chuť na něco dobrého? S rozvozem pizzy a jídel po Praze, již máte po problému, protože si vyberete přesně to na co máte chuť, zaženete hlad a určitě si objednáte znova, protože v naší nabídce najdete nejenom přílohy, saláty a pizzy, ale i hotové menu za skvělé ceny, dezerty, nápoje a vína. Cena krabic je již v ceně. V naší pestré nabídce si vybere každý.

Nechte se i vy rozmazlovat

Po těžkém dni si i vy zasloužíte rozmazlování a dobré jídlo. Po práci již nemusíte stát u sporáku či sedět a být unavení v restauraci plné lidí. Stačí, když si z pohodlí vašeho domova vyberete z naší bohaté nabídky a s rozvozem pizzy a jídel se necháte rozmazlovat. V naší nabídce najdete pizzu, polévky, saláty, testoviny, masa na různý způsob, omáčky, dokonce i nápoje či dezerty. Krabice jsou zahrnuty v ceně.

U nás si vybere jídlo každý
Ohodnoťte příspěvek