Relax masérna

Tolik si zakládáte na tom, abyste se cítili skvěle, že byste chtěli zajít na nějakou masáž, která by vás uvolnila a užili byste si ji? Chtěli bychom vás pozvat do našeho salonu.

RONO

Posted on 20.9.2017

RONO A a RONO B jsou keramobetonové překlady, které se užívají při instalaci nadokenních vnějších rolet. Jsou speciálně vyvinuty pro systém POROTHERM a používají se ve spojení se ztužujícím věncem. Užívají se pro zdi od 365 do 440 mm. Maximální šířka rolet je zde 2,75 metru. Tyto překlady jsou opět ideálním podkladem pro omítku, takže nehrozí, že by bylo někde patrné, že je zde umístěna schránka na rolety . U tohoto systému je možná dodatečná montáž rolet, nebo i jejich výměna.

Ovládání a lamely

Systém ovládání je obdobný jako mají nadokenní rolety podomítkové. Můžete opět zvolit ovládání ruční v různém provedení, nebo ovládání motorické, jak spínačové, tak dálkové s možností centrálního ovládání. Lamely jsou opět obdobné jako u podomítkových typů. Lze zvolit z několika provedení a mnoha barevných variant, opět samozřejmě i s možností doplnit síť proti hmyzu. Svým usazením v překladech a šířkou skoro tři metry mohou sloužit například i jako garážová vrata.

RONO
4.7 (93.33%)3