Relax masérna

Tolik si zakládáte na tom, abyste se cítili skvěle, že byste chtěli zajít na nějakou masáž, která by vás uvolnila a užili byste si ji? Chtěli bychom vás pozvat do našeho salonu.

Připravte svůj bazén na zimu

Posted on 19.6.2017

Bazén má na zahradě v dnešní době opravdu velké množství lidí. Samozřejmě něco takového přináší mnoho zábavy, jenže bychom neměli zapomínat na to, že i bazén potřebuje nějakou péči. Mnozí si myslí, že jakmile skončí léto, péče o bazén končí také. Ve skutečnosti to tak ale není, protože vždy byste se měli postarat o to, aby byl bazén připraven na chladnější měsíce, které po létu následují. Na co byste se tedy měli zaměřit? Vždy je dobré vodu a stěny pořádně vyčistit. Poté byste měli do vody přidat přípravek, díky kterému nebudou vznikat žádné usazeniny. Nemyslete si ale, že tento přípravek zabrání tvorbě ledu.

Udržujte vše v naprostém pořádku

Měli byste myslet na to, že když se bude ve zbylé vodě tvořit led, tak se roztáhne. Led má totiž větší objem než kapalná voda, a proto je nějakým způsobem potřeba zabránit tomu, aby led poškodil stěny bazénu. Měli byste mít k dispozici něco, co Vám s tímto problémem pomůže. Zimní dilatační plovák , který už se postará o to, aby i přes velké množství ledu vše zůstalo v naprostém pořádku a Vy jste se nemuseli obávat nějakého nepříjemného poškození.

Připravte svůj bazén na zimu
4 (80%)1
970x310bamboolik2018-1514655846.jpg