Relax masérna

Tolik si zakládáte na tom, abyste se cítili skvěle, že byste chtěli zajít na nějakou masáž, která by vás uvolnila a užili byste si ji? Chtěli bychom vás pozvat do našeho salonu.

Oblečení pro sport i volný čas

Posted on 24.3.2017

Všichni rádi trávíme volný čas v nějakém pohodlném oblečení, ve kterém nás nebude nic škrtit ani kousat. Oblečení pro volný čas nebo sport může být nejen pohodlné, ale jak nám dokázal návrhář Mark Ecko, může být i stylové.

Oblečení za pár korun

Oblečení Ecko je vnímáno lidmi jako kvalitní, ale pro hodně lidí cenově nedostupné. My jsme cenovou nedostupnost změnili, nyní si toto oblečení může dovolit každý. Vyprodáváme skladové zásoby originálních kousků této značky. Oblečení pochází z USA nebo z Anglie. Tamní obchody ovládly nové kolekce a o starší kolekce není příliš velký zájem. Nové zboží láká lidi víc. My jsme ale toho názoru, že starší kolekce vysoké kvality není třeba zatracovat, a proto jsme se rozhodli ho naskladnit u nás. Nyní tak seženete trička již za 390,- Kč a mikiny za 790,- Kč, což jsou velmi nízké ceny. Vyberte si oblečení pro volný čas, nebo vyberte vánoční dárek právě u nás.

Oblečení pro sport i volný čas
3.3 (65%)4