Relax masérna

Tolik si zakládáte na tom, abyste se cítili skvěle, že byste chtěli zajít na nějakou masáž, která by vás uvolnila a užili byste si ji? Chtěli bychom vás pozvat do našeho salonu.

Někdo se již narodí jako skvělý řidič

Posted on 29.1.2017

Autoškola http://www.autoskola.matrix.cz/ http://www.autoskola.matrix.cz/ http://www.autoskola.matrix.cz/ http://www.autoskola.matrix.cz/ http://www.autoskola.matrix.cz/ http://www.autoskola.matrix.cz/ http://www.autoskola.matrix.cz/ Vás strašila hodně dlouho. Potom jste sebrala veškerou svoji odvahu a zaplatila jste si kurz. Bylo to strašné. Celé prázdniny jste tvrdě dřela na brigádě a vydělané peníze jste investovala do něčeho, čeho jste se vlastně strašně moc bála. Snad nebudete v budoucnu litovat. Váš bratr je skvělý řidič, přitom je o několik let mladší. Vám to však za volantem prostě nejde. Snad Vás to zkušený učitel naučí.

Pánové mají řízení prostě v krvi

Autoškola si poradí v každé situaci. Především zkušení učitelé to někdy na silnici nemají jednoduché. Někteří žáci jsou doopravdy velká nemehla. Ženy jsou sice opatrné, ale začátky jsou občas velmi krušné. Pánové mají sice řízení v krvi, ale občas zase až moc riskují a předvádí se. Zlatá střední cesta je prostě nejlepší.

Někdo se již narodí jako skvělý řidič
4 (80%)1