Jednoduchý, ale rozhodně ne nudný

Posted on 8.4.2017

.

Chcete bydlet elegantně a nepřeplácaně? Pak se nechte inspirovat se stylu, který je sice jednoduchý, ale rozhodně ne nudný. Zamilujte se do jednobarevnosti! Na scénu totiž přichází minimalismus!

Ideální pro puntičkáře

Ačkoliv se může zdát, že minimalismus je vcelku nenáročný styl, opak je pravdou. Chcete-li si vybavit interiér v tomto duchu, musíte mít vše pečlivě sladěné, a to do posledního puntíku. Jde totiž o to, že si byt sladíte v jednom, maximálně dvou odstínech. Aby ale celý byt nepůsobil fádně, rozšoupněte se v materiálech. Kov, dřevo i kůže, to vše slaďte třeba do černé barvy. Víte, že právě černá je barva všech puntičkářů a perfekcionistů? Proto libujete-li si i vy v detailech, je to pravé ořechové i pro vás.

Interiér i exteriér

Nemusíte mít vybavený pouze vnitřek domu v jednoduchém stylu, můžete kouzlo přenést i ven. Například nábytek na terase, nebo i celou zahradu.Spojíte-li vnitřek a venek, můžeme minimalismus přenést i do zastřešené zimní zahrady https://www.alusystems.cz/  https://www.alusystems.cz/  https://www.alusystems.cz/  https://www.alusystems.cz/  https://www.alusystems.cz/  https://www.alusystems.cz/  https://www.alusystems.cz/.

.
Jednoduchý, ale rozhodně ne nudný
4 (80%)5
.